balderdash@lemmy.zip to memes@lemmy.world · 2 years agoYet Another Subscriptionlemmy.zipimagemessage-square133linkfedilinkarrow-up1737arrow-down137
arrow-up1700arrow-down1imageYet Another Subscriptionlemmy.zipbalderdash@lemmy.zip to memes@lemmy.world · 2 years agomessage-square133linkfedilink
minus-squareBaldManGoomba@lemmy.worldlinkfedilinkarrow-up3·2 years agoIt costs $14 a month to get youtube premium for an individual and $23 a month for 6 people with a family that is like $4 a month per person
It costs $14 a month to get youtube premium for an individual and $23 a month for 6 people with a family that is like $4 a month per person